+90 543 642 27 19
  
  

Bayisi Olduğumuz Firmalar

BEYZA SU ARMATÜRLERİ

logo-2-s15 YILI AŞKIN SÜREDİR FAALİYET GÖSTEREN OLCAŞ SU ARMATURLERİNİN, BİLGİ VE TERCÜBELERİNİ AYNI ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİRMELERİYLE GÜCÜNE GÜÇ KATAN 2000 YILINDA OLUŞTURULMUŞ GÜÇLÜ BİR KURULUŞTUR.
MİSYONUMUZ
İLİMİZ VE BÖLGEMİZİN DİNAMİK YAPISINDAN GÜÇ ALARAK BEYZA VE OLCAŞ SU ARMATURLERİ’Nİ YEREL,BÖLGESEL VE TÜRKİYE GENELİNDE BİR MARKA HALİNE GETİRMEKTİR.

VİZYONUMUZ

YENİLİKÇİ,AKILCI,İLKELİ VE SORUMLU YAKLAŞIMIMIZLA BÖLGEMİZDE VE TÜRKİYE GENELİNDE EKONOMİK FİRMA OLMAK.

» Beyza Su Armatürleri

Üso Su Armatürleri

Sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen firmamızın en büyük ilkesi kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda kaliteli ürünlerle cevap vererek güven ve iş dostluğu sağlamaktır.

Çağın dinamik yapısına ayak uyduran, değişiklik ve yeniliklere açık olan firmamız zaman içerisinde kaliteyi arttırmak ve yelpazesini genişletmek amacıyla bütün çalışmalarını yapmış ve TS EN200 – TS EN817 – TS EN331 – TS EN3147 – TS3148 – TS579, ISO 9001-2000 belgeleriyle sertifikalandırmıştır.

Avrupa standartlarında kaliteyi hedef alan, titiz üretim anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız yurtiçindeki ve yurtdışındaki pazar payını hızlı bir şekilde büyütmüş; Avrupa ve Orta Doğu’da hatırı sayılır bir isime kavuşmuştur.
Armatür alanında faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi ülke ekonomisine katkıda bulunarak çevre ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlamaktır.

Firmamız bu prensipler ışığında kuruluşundan bu güne emeği geçen tüm arkadaşlara, çalışanlara, bize güvenerek ürünlerimizi pazarlayan ve kullananlara teşekkürlerini arz eder.

» Üso Su Armatürleri

Şenpres Su Armatürleri

ŞENPRES DÖKÜM;
Sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Elal Otomat ve Çakıroğlu Su Armatürlerinin, bilgi ve tecrübelerini aynı çatı altında birleştirmeleriyle 1996 yılında oluşturulmuş güçlü bir kuruluştur.

Şenpres Halen İstanbul (Gaziosmanpaşa) Arnavutköy’de ki 10.000 m2 Kapalı Fabrika alanı ile hizmet vermektedir. Markası altında bulunan her ürünle, Türkiye Piyasasında ki hak ettiği yeri kısa sürede alan firmamız, ürün yelpazesini, siz saygı değer müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün daha da genişleterek, ilgili ürünleri Standart Kalite Belgeleriyle sunmaktadır. Ülkemizi yurtdışında da kendi ürünlerimizle tanıtmanın haklı gururunu doyasıya yaşamaktayız. Gelişmiş, AR-GE kadrosuyla; 2006 ve 2007 yılları arasında, 20’yi aşkın PATENTLİ ürünümüzü ilgili Standartlarla geliştirip, Yetkili tüm mercilerin onayını alarak, TSE güvencesi altında sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

» Şenpres Su Armatürleri

Sena Su Armatürleri

1993 yılında perşembe pazarı arap camii mah.’de çalışma hayatına başladık. 1993 – 2000 yılları arasında hammadde ve yarı mamül, 2000’den sonra armatür üretimine başlanmıştır.
Ürünlerimiz %100 yerli olup tamamı kendi üretimimiz dir. Ürünlerimizin gerekli tüm belgeleri tamdır.
Birçok ürettiğimiz ürünün patenti bize ait olup son 2 yıldır geliştirdiğimiz fotoselli gurubunda türkiyede bir ilke imza atmış bulunmaktayız.
Ürünlerimizde tamamen pirinç kullandığımız dan dolayı uzun yıllar sağlamlığını ve dayanıklılığını korumaktadır.

» Sena Su Armatürleri

Dizayn Grup

Plastik, termoplastik ve kompozit boru üretimi ve satışında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Dizayn Grup; Çorlu ve İstanbul’daki üretim tesislerinde, 35.000 m²’nin üzerinde kapalı ve 100.000 m²’nin üzerinde açık alanda üretim yaparak Türkiye’de geliştirdiği teknolojileri dünyanın dört bir yanına taşımaktadır.

1987 yılında araştırma geliştirme faaliyetleri yapmak üzere kurulan Dizayn Grup, 1991 yılında ilk AR-GE çıktısı olan molekül yapısı özel dizayn edilmiş PPR boru ve ek parçaları üretmeyi başarmıştır. Zaman içerisinde boru ve elemanları üretim ve satışı ile özdeşleştiği için Dizayn Grup markası boru markası olarak konumlanmış ve AR-GE şirketi, Mir AR-GE ismi ile bağımsız bir yapıya kavuşturulmuştur.

Mir AR-GE, Mir Holding toplam cirosunun %6’sını AR-GE faaliyetlerinde kullanarak holding bünyesindeki tüm şirketleri dünyada farklı bir yere oturtabilmeyi başarmıştır.
Dizayn Grup, Mir AR-GE şirketi ve diğer iştirakler ile birlikte 2010 yılı itibari ile Mir Holding çatısı altında toplanmıştır.

Korige boru, PP atık su borusu, PE 100 temiz su borusu, PEX yerden ısıtma boruları, PE 80 doğal gaz borusu gibi Türkiye’de birçok ilki üreten Dizayn Grup, arkasındaki Ar-Ge desteği ile sektöründe ve hatta dünyada birçok ilke de imza atmıştır. Ortadan folyolu Oksi Plus Kombi Borusu, plastik ve metali patentli sistem moleküler bağ ile bağlı PPR ek parçalar ve dünyada ilk kez Dizayn Grup tarafından üretilen 1.600 mm çapta PN 12,5 basınçta PE 100 boru bunlara sadece birkaç örnektir.

Dizayn Grup’un ürün portföyünde 4.000’in üzerinde ürün ve 23 ayrı sistem bulunmaktadır.

» Dizayn Grup

BMS Su Armatürleri

bms-logo

» BMS Su Armatürleri

Selsil Slikon

Selsil Slikon;
Sel Dış Ticaret ve Kimya Sanayi A.Ş. 1991 yılında kurulmuştur. Selsil şirketin ana markasıdır. Sel, bugün konusunda bölgenin en büyük üretici firması olup, dünyada kendi kartuşlarını üreten ve baskı yapan tek Yapı Kimyasalları üreticisidir.

Sel Dış Ticaret ve Kimya Sanayi A.Ş. 2019 Haziran ayı kayıtlarına göre aralarında Amerika, Japonya, Hindistan, Güney Amerika, Avrupa, Tayland ve Avustralya’nın da bulunduğu 7 kıtada 107 ülkeye ihracat yapmaktadır.

» Selsil Slikon

Hakan Plastik

Hakan Plastik;
30’dan fazla üretim tesisi ile 100’ü aşkın ülkeye ulaşan GF Piping Systems 2013 yılında Hakan Plastik’i satın almıştır. 1965 yılında kurulan Hakan Plastik, Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firma olarak büyük başarılara imza atmış, kuruluşundan beri gelişime ve değişime verdiği önemi ürün ve hizmetlerine de yansıtmıştır.

GF Hakan Plastik Çerkezköy ve Urfa’da iki üretim tesisine sahiptir. GF bünyesine katılım ile birlikte tüm dünyada geçerli olan global GF ürün ve süreç standartları uygulanmaya başlanmıştır. GF Hakan Plastik, plastik boru sektöründe üstyapı, altyapı ve tarımsal sulama alanlarında faaliyet göstermektedir. 70’den fazla ülkeye ihracat yapan firma Türkiye içinde 7 satış bölgesine sahiptir.

GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi, hem teknik hem de uygulama eğitimleri ile sektörde bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılması hedefi ile tüm iş ortaklarına hizmet vermektedir. Merkezde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşılmaktadır. Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

» Hakan Plastik

BİZDEN HABERLER
BAYİLİKLERİMİZ
bms-logo